Skup złota Legnica
Skup złota Legnica

Skup złota Legnica

U nas złom złota wycenisz bezpłatnie!
Zawsze płacimy najwięcej w Legnicy.
W dniu dzisiejszym obowiązują następujące ceny skupu złota za jeden gram:

 


Próba 333 ——– 33.00 zł
Próba 375 ——– 36.00 zł
Próba 585 ——– 87.00 zł
Próba 585 ——– 93.00 zł  przy wymianie używanej biżuterii na nową 
Próba 750 ——– 100.00 zł
Próba 900 ——– 126.00 zł
Próba 999 ——– 141.00 zł

Jeżeli posiadacie Państwo niepotrzebny złoty złom – wyroby jubilerskie, niekompletną lub niemodną biżuterię, drobne przedmioty użytkowe, które leżą nieużywane lub też są przekładane z miejsca na miejsce – zapraszamy do nas.

Nasi jubilerzy dokonają wyceny oraz określą wartość Państwa złota. Oferujemy stałą aktualizację cen, zgodnie z bieżącą wartością złota na rynkach światowych.

Skupujemy również biżuterię z brylantami w salonie w Legnicy przy ul. Witelona 14 – nasz przeszkolony pracownik dokona rzetelnej wyceny Państwa wyrobów, dzięki czemu można nam zaufać! (zastrzegamy sobie prawo do odmowy skupu).

Warto wiedzieć – co ma wpływ na cenę skupu złota ?

Przede wszystkim cena zależy od wagi przedmiotu (bez kamieni, cyrkonii i innych zdobień – do sprzedaży usuwane są one z wyrobów) oraz jego próby, o czym informuje wybita cecha. Jeśli brakuje próby, określana jest ona na podstawie badania wykonywanego w salonie.


PORADY

Skup złota Legnica
Skup złota Legnica ul.Witelona 14

Sprzedać złom złota czy przerobić?

Niektórzy klienci przychodzą także do złotnika, aby nie tylko naprawiać biżuterię czy kupić, lecz także żeby sprzedać złom złota. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że bardziej się opłaca przerobić materiał niż go sprzedawać.

PRZYKŁAD:

Wartość rynkowa 5 gramów złota w Skup złota Legnica wynosi około 425 złotych, natomiast nowy 5-gramowy pierścionek w salonie kosztuje około 1200 złotych. Koszt pracy złotnika przy przerobieniu 5 gramów złota wyniesie około 250 złotych. Więc łatwo zauważyć, która opcja się lepiej opłaca, lecz końcowa decyzja należy już tylko do samego klienta.

Zawsze staramy się doradzić klientowi, jakie rozwiązanie będzie dla niego najlepsze

Podczas zamawiania przez klienta pierścionka, kolczyków lub bransoletki, dobrze jest, aby klient miał na ich wykonanie własny surowiec. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Wówczas osoba zamawiająca wyrób może wiele zaoszczędzić. Można także kupić surowiec w lombardzie lub też zlecić zakup złotnikowi, ale wtedy trzeba liczyć się z tym, że zapłacimy więcej i będziemy czekać dłużej na realizację zamówienia.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

– nasza firma jest producentem biżuterii,

– najniższe ceny na rynku, niższe nawet o 50% niż w sklepach jubilerskich,

– kupując u nas masz gwarancję jakości,

– prowadzimy politykę „braku ukrytych kosztów”,

– w przypadku wady wyrobu – naprawa gratis,

– oszczędzisz nawet do 50%, gdy przyniesiesz starą, bądź niekompletną biżuterię. My przerobimy ją dla Ciebie na całkiem nową, która będzie na nowo cieszyć Twoje oko,

– atrakcyjne ceny skupu złota

Skup złota Legnica „R.A.J” ul. WITELONA 14a  – OFERUJEMY RÓWNIEŻ: SKUP ZŁOTA, SPRZEDAŻ I WYRÓB ZŁOTEJ BIŻUTERII, NAPRAWA BIŻUTERII ZŁOTEJ I SREBRNEJ, GRAWEROWANIE, POŻYCZKI POD ZASTAW ZŁOTA, USŁUGI JUBILERSKIE.

Kategoria:lombard legnica, Lombard w Legnicy, Cena złota w lombardzie,

 

 

Inni wyszukiwali na stronie :

Dodaj komentarz