Lombard w Legnicy „RAJ’ istnieje na rynku od 1995 roku, a przez lata z naszych usług skorzystało wielu zadowolonych klientów. Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pieniężnych pod zastaw na bardzo korzystnych warunkach. Zapewniamy minimum formalności oraz dyskrecję. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. Wszystkie formalności zajmują jedynie parę minut. Gotówkę dostaje się od ręki, a spłatę ustalamy wspólnie na dogodny dla Państwa termin.

Udzielamy pożyczek tylko pod zastaw złotej biżuterii.
Za 1g złota pr.585 oferujemy od 70 zł.

Sprzedaż – Lombard Legnica

 

W sprzedaży posiadamy biżuterię używaną w atrakcyjnych cenach. Każdy wyrób oznaczony jest polską cechą probierczą, zgodnie z ustawą o Prawie Probierczym(więcej informacji). Wykorzystując posiadane kwalifikacje i doświadczenie, każdy wyrób przed wystawieniem do sprzedaży jest poddawany fachowej ocenie przez wykwalifikowaną kadrę zatrudnionych u nas jubilerów.

 


 

Sprzedaż używanej złotej biżuterii już od 100 zł/g

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również biżuterię używana, pochodzącą ze skupu złota lub wymiany. Złoto z wymiany to wyroby, które są wymienione za dopłatą przez naszych klientów na wyroby nowe.Wyroby , które trafiają do ponownej sprzedaży , choć były niekiedy noszone tylko kilka dni (nie trafiony prezent lub nieodpowiedni rozmiar) traktowane są przez nas jako wyrób używany i nie trafiają ponownie na półkę jako nowa biżuteria. Ponadto każdy wyrób przed sprzedażą, jest dokładnie sprawdzany przez fachowców pod względem próby złota i stanu technicznego ; czy elementy biżuterii nie są wytarte lub uszkodzone. Po dokładnej analizie wyroby przechodzą proces polerowania i odświeżania w urządzeniach polerskich, co nadaje im blasku , który nie odbiega od nowych wyrobów i mogą służyć nabywcy przez wiele lat. Cena takich wyrobów bardzo często jest o połowę niższa. Wyroby te również są objęte gwarancją.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, biżuterii używanej,

button_wiecej2

Inni wyszukiwali na stronie :

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress