skup-zlomu zlota - Legnica

Ceny skupu złomu zlota – Legnica

W minionym tygodniu cena uncji złota wzrosła o 4,5 procent do 1275 $ dolarów po tym, jak Szwajcarski Bank Centralny zerwał z minimalnym kursem wymiany w stosunku do euro.

W dniu dzisiejszym cena złota nadal się utrzymuje na poziomie 1275 $, czas pokaże czy jest to jednorazowy „zryw” cen złota i  wróci do poziomu sprzed miesiąca, czy też wartość złota się ustabilizuje z tendencją wzrostową.

Ceny skupu złota Legnica na dzień 20.01.2015

Aktualne ceny skupu złota za gram:
Złoto pr. 333    →  35.00 zł
Złoto pr. 375    →  41.00 zł
Złoto pr. 585    →  82.00 zł
Złoto pr. 750    →  91.00 zł
Złoto pr. 900   →  111.00 zł
Złoto pr. 999   →  121.00 zł

Warto wiedzieć – co ma wpływ na ceny skupu złota ?

W pierwszej kolejności cena zależy od wagi przedmiotu (bez kamieni, cyrkonii i innych zdobień – do sprzedaży usuwane są one z wyrobów), drugim istotnym czynnikiem jest próba złota, o czym informować powinna wybita cecha. Jeśli brakuje próby, określana jest ona na podstawie badania wykonywanego w salonie.

„RAJ” Lombard – Jubiler w Legnicy prowadzi codzienny skup złota.

Jeśli posiadacie Państwo w domu niepotrzebne wyroby jubilerskie, niekompletną lub zepsutą biżuterię, monety, drobne przedmioty użytkowe, które leżą nieużywane lub też są przekładane z miejsca na miejsce – zapraszamy do nas.
Nasz profesjonalny personel dokona wyceny i określi wartość Państwa złota. Oferujemy codzienną aktualizację cen, zgodnie z bieżącą wartością złota.

Zapraszamy do wizyty i sprzedaży w naszym sklepie przy ul. Witelona 14a w Legnicy

 

Inni wyszukiwali na stronie :

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress