Skup złota Legnica ceny

SKUP ZŁOTA ,,RAJ” LEGNICA

Ul. Witelona 14a  tel. 76 862 18 01

 Witamy na stronie firmy ,,R.A.J” , zajmującej się skupem złota i srebra

Godziny otwarcia:

√ poniedziałek – piątek    9:00 – 17:00
√  sobota                             9:00 – 13:00
× niedziela                               nieczynne

 

Jubiler, lombard skup złota Legnica ul.WITELONA 14

Jubiler, lombard skup złota

Firma ,,R.A.J” to firma z wieloletnim doświadczeniem, zajmująca się:

Lombard skup złota

Skup złota Legnica

Skup złota Legnica ceny →

Skup złota Legnica ceny → zajmuje się skupem złota w każdej postaci. Jeśli chciałbyś sprzedać (obrączki, naszyjniki, monety, pierścionki, sztabki, wszelką biżuterię) to dobrze trafiłeś. U nas ceny w skupie są bardzo atrakcyjne i zależą głównie od próby, im wyższa tym droższa. Sprawdź i przekonaj się jakie ceny zostały przygotowane na dzień dzisiejszy. Ponadto ceny skupu złota aktualizujemy codziennie!

Zapoznaj się jakie ceny skupu złota obowiązują w dniu dzisiejszym ==>


Lombard pożyczki pod zastaw

Lombard Legnica

Lombard →

Zajmujemy się udzielaniem błyskawicznych pożyczek pod zastaw złota. Nasza oferta w zakresie pożyczek lombardowych skierowana jest do klientów indywidualnych, a warunkiem jej otrzymania jest zastaw złota. Każdy klient jest inny, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom każdy nasz klient traktowany jest indywidualnie. Do zawarcia umowy wystarczy jeden dokument ze zdjęciem. W przypadku wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki odsetki są pomniejszane. Nie stwarzamy problemu w przypadku przesunięcia terminu spłaty zastawu, osobiście lub telefonicznie. Jako jedyny lombard w Legnicy świadczymy usługę wymiany używanego złota na inne. Jesteśmy rzetelną i wiarygodną firma, która zyskała sobie szerokie grono zadowolonych klientów. Do Państwa dyspozycji jesteśmy przez 6 dni w tygodniu.


 

 Sprzedaż złotej biżuterii →

 W Naszej ofercie znajduje się duży wybór złotej biżuterii w postaci pierścionków, pierścionków zaręczynowych, obrączek ślubnych, łańcuszków, kolczyków, zawieszek oraz medalików. Posiadamy również pierścionki z brylantami na „każdą kieszeń” oraz szeroki wybór biżuterii importowanej. Na biżuterii kupionej w naszym sklepie jubilerskim, grawerowanie zakupionego wyrobu jest gratis!

TYLKO U NAS WYMIENISZ UŻYWANĄ BIŻUTERIĘ NA NOWĄ! ==>


 Wyrób – Naprawa – Grawerowanie →

 Dodatkowo zajmujemy się wytwarzaniem złotej biżuterii, w ofercie posiadamy szeroki asortyment wzorów, świadczymy również profesjonalne usługi w zakresie naprawy biżuterii złotej i srebrnej, wszelkiego rodzaju przeróbkami, renowacją, oprawą kamieni, grawerowaniem.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Cieszymy się zaufaniem grona stałych Klientów!
Ty także możesz w każdej chwili do nich dołączyć.

 

Inni wyszukiwali na stronie :

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress