Lombard, Biżuteria godna zaufania, i wyjątkowo tania …

Lombard to nie tylko pożyczki, lecz również dobre miejsce gdzie znajdziemy wiele atrakcyjnych wyrobów jubilerskich w okazyjnych cenach  Wśród klientów lombardów znajdują się nie tylko osoby, które zastawiają lub sprzedają swoje towary, ale również te, które chętnie je kupują. Sprzedaż towarów, które nie zostały wykupione przez klientów,lub z jakiegoś powodu są sprzedane w skupie, odbywa się przede wszystkim w samych lombardach. Ceny sprzedaży są zazwyczaj około 40%. niższe, aniżeli w firmowych sklepach. często można tam kupić towar tańszy niż w sklepie, który dodatkowo nie rzadko jest nowy, bez wątpienia stanowi to wielki atut lombardu.
Pierścionki z brylantami, Legnica

 

 

 

Ubrania to jedno, warto jednak zaopatrzyć się również w ciekawą i nietypową biżuterię, która urozmaici codzienne stylizacje. Poszukując właśnie takiej biżuterii natrafiłam na markę RAJ, która zajmuje się wytwarzaniem biżuterii ze złota,z zastosowaniem różnorodnych technik.  Najbardziej przypadły mi do gustu przepiękne bransoletki wykonane ze złota, przyozdobione różnymi kamieniami. TUTAJ możecie zobaczyć, co swoim klientom oferuje marka RAJ. Zachęcam do zapoznania się z ofertą, zwłaszcza jeśli stawiacie na wysoką jakość, oryginalność i cenę.

Lombard złota bransoletka

Niektóre skarby, które znajdują się w lombardzie, są same w sobie bardzo wartościowe. Każdy wystawiony do sprzedaży wyrób ze złota zawiera szczegółowy opis, masę, oraz próbę biżuterii wraz z informacją o tym, czy jest on nowy, czy używany.

Inni wyszukiwali na stronie :

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress